Forum Giełda +Dodaj wątek

Nie zdziwiłbym się jeśli to Clark kupował akcje na 1 tydz. przed wynikam

Zgłoś do moderatora
Poszło wtedy w tydzień ok. 100 tys. akcji, bo z czego wynikałyby niby takie obroty;), a potem nagle cisza i zjazd do ok. 7.zł. Ale to tylko moja teoria
  • Nie zdziwiłbym się jeśli to Clark kupował akcje na 1 tydz. przed wynikam Autor: ~kryter

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-06-30 12:40:07