Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,06 zł , zmiana od tamtej pory: 809,09%

Nie wygląda to dobrze...

Zgłoś do moderatora
Publikacja decyzji o zawieszeniu lub wycofaniu instrumentu finansowego z obrotu lub decyzji o zniesieniu zawieszenia:

13     2020-06-30 17:18:23     zawieszenie obrotu ze względu na interes i bezpieczeństwo uczestników obrotu    Unified Factory Spółka Akcyjna w restrukturyzacji

"W nawiązaniu do raportu dnia 08 czerwca 2020 roku, Zarząd Unified Factory S.A. _"Spółka"_ informuje, że z przyczyn niezależnych od Zarządu, między innymi takich jak: brak dokumentacji finansowej za lata ubiegłe, która znajduje się poza Spółką, czy brak wyboru biegłego do przeprowadzenia badania i konieczność przeprowadzenia tego procesu przez obecny Zarząd w okresie trwania pandemii; badanie sprawozdania finansowego za rok 2019 przez biegłego nadal trwa."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
UNIFIED 10,62% 0,50 2021-06-01 15:00:36