Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  58,20 zł , zmiana od tamtej pory: -5,46%

Nie wszystko słyszałem co mówił p. Glapiński. Nie będzie podwyżki stóp ?

Zgłoś do moderatora
decyzja miała zapaść 6 grudnia. Nie wiem czy to taki pic z tą datą był.
RPP co miesiąc się zbierają o ile wiem ale czy tylko w sprawie stóp czy w innych sprawach też. Np czy powinni zakupić więcej papieru toaletowego do klopa i inne takie ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR 2,84% 55,02 2022-01-26 17:04:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.