Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,70 zł , zmiana od tamtej pory: 14,21%

Nie wiemy o co chodzi w świetle nowej generacji AKU i technologii ele

Zgłoś do moderatora
Ewidentnie coś się szykuje co nie jest dla nas zrozumiałe . Nikt z zarządu nie mówi o perspektywach i przyszłości spółki a ewidentnie. Wyraźnie widać że zarząd nie chce żeby kurs wystrzelił i siedzą cicho. widzę tu 30 złotych na akcję jeszcze w tym roku. Najlepszym testem będzie zachowanie kursu jak lada moment szeroki rynek zacznie spadać .

  • Nie wiemy o co chodzi w świetle nowej generacji AKU i technologii ele Autor: ~WidzęTu30zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORZBIALY -3,02% 22,50 2021-08-04 12:49:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.