Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: -57,71%

Nie wiem jak wam ali mi spółka dała zarobić juz 80%

Zgłoś do moderatora
Kupowałem po 10 i 12 gr, była okazja zrealizować zysk przy 20. Odkupiłem po 15 i 16. Konsolidacja jest na poziomie 16gr i to stąd będziemy teraz startować. Od pół roku trend wzrostowy. Wszyscy czekają na info ci co wierzą w spółkę już się obkupili. Zobaczymy czy coś ogłoszą w piątek, nawet jeżeli nie, ja wierze w spółkę i w to że mają plan na rozwój i działanie. Tak czy siak cierpliwi zarabiają a reszta kwiczy na forum. Wiadomo do kogo płynie pieniądz.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -0,29% 0,07 2022-05-27 17:01:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.