Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,90 zł , zmiana od tamtej pory: -25,64%

nie widzicie potencjału!!!!

Zgłoś do moderatora
jaki tkwi w BRAND 24 (będzie warte kilkaset milionów wkrótce) VTI ma 10%, nie widzicie w sektorze telemedycyny
niestety ale ludzie takie rzeczy dostrzegaja jak zaczyna być histerycznie grane przez spekulantów
no coż
podniecacie się oszustami jak Present czy Novina a prawdziwych diamentów nie dostrzegacie ani Alladyna dmuchajacego na tę przykurzona i niepozorną lampę.
pozdrawiam madrych
  • nie widzicie potencjału!!!! Autor: ~zx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VENTUREIN 0,00% 2,90 2022-01-21 14:42:52