Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,44 zł , zmiana od tamtej pory: 15,48%

nie widzę na dziś lepszej spółki na gpw niż PKN ORLEN

Zgłoś do moderatora
Jak sie sytuacja na rynkach uspokoi to bedzie to co po panice covidowej w marcu 2020 r...indeksy i wszystkie albo więlkoszść spółek w ciagu kilku miesiecy pobije swoje rekordy notowań.
Gielda to cykle tak jak gospodarka. W nieskonczonosc nic nie spada ani tez nie rośnie.
Kto ma dobre akcje to nie straci.
A patrzac na wartosc ksiegowa, zyski, dywidendę, plan inwestycyjny, ktory zwiekszy tez wartosc społki szczerze to nie widze obecnie lepszej i bezpieczniejszej spolki niż pkn orlen.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKNORLEN 2,63% 64,02 2023-06-02 17:00:37