Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,48 zł , zmiana od tamtej pory: -54,23%

Nie spada,będzie rosnąć...:)))

Zgłoś do moderatora
Mało tego, duży kapitał wącha rynki wschodzące, a drozd zaczyna dawać oznaki budzenia się...

DROZAPOL (DPL): Znaczące obroty z jednym z dostawców (raport nr 17/2016)
15.06.2016 12:03

Raport bieżący nr 17/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Drozapol-Profil S.A. informuje, że w okresie ostatnich czterech kwartałów obrotowych Spółka zrealizowała z firmą Ferrostal Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach obroty o łącznej wartości 14,2 mln zł.  

Transakcje zawierane były na podstawie bieżących zamówień. Przedmiotem współpracy między Drozapol-Profil S.A. a tym dostawcą jest kupno towarów handlowych. Największą wartość miała faktura zakupu z dnia 14.04.2016r. o wartości 67,9 tys. zł.

Pozostałe warunki zakupu nie odbiegały od powszechnie stosowanych dla tego typu transakcji. Transakcja ta nie przewiduje stosowania kar umownych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DROZAPOL 0,00% 1,14 2020-05-29 09:41:46
2020-05-28
Wyniki finansowe
2020-04-28
Wyniki finansowe
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.