Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -37,82%

Nie panikujcie

Od czasu info o połączeniu poszło 28mln akcji. Niektore się dublują, bo Ci co sprzedali po 17 odkupili po 14. Ale tak czy siak, oddają za grosze Ci co nie wierzą w spółkę spekulacyjnie (kapitał do 5k) albo czekają na niżej.
Z prawej jak pojawiały się 50k 100k 90k 120k znikały, czasami w jednym strzale czasami 12razy po 10-20k w ciągu godziny i cisza. Ewidentnie zbieranie. Jakoś jak wystawiam 59k na zakup, czy 20k to nikt mi nie zrzuca. Duże translacje na sell są przerzucaniem koszyka.

A odnośnie spółki a nie giełdy, to sama wycena Polymertech to 32mln. Aktualnie lps 26mln,jakby dodać akcje z emisji. Produkcja trwa w najlepsze i jak dystrybutor divide już sprzedawało granulat. Od 2 miesięcy każdy kontrakt idzie już dla spółki lps. Możliwe ze czekają z umowami na nowy rok, żeby formalnie już jako lps sprzedawać. Aby czysto w dokumentach było. Tona granulatu nie bakteriostatycznego to 3k średnio (Google) w cenie detalicznej. Licząc tylko i wyłącznie w tej cenie 80k ton Miesięcznie mamy 2. 88mln rocznie przychodu. A to minimum produkcji minimum cena i bez filamentu.

Przepraszam tych co jeszcze skupują, ale ja już swoje skupiłem więc egoistycznie napisałem.
2 dni giełdowe do WZA. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LAURENPES -0,13% 0,07 2022-07-07 13:24:59