Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,96 zł , zmiana od tamtej pory: -73,96%

NIE PANIKOWAĆ,SPOKOJNIE,CIERPLIWOŚCI....

Zgłoś do moderatora
TRZEBA BYĆ MIEKKIM H......M ROBIONYM BY TAK PANIKOWAĆ,SPADŁO TO I UROSNIE,A ŻE NIE SPRZEDAŁO SIE NA GÓRCE ,TRUDNO ,TO JEST GIEŁDA RAZ DA ,DWA RAZY ZABIERZE,JA JESZCZE DOBRAŁEM DZISIAJ BY USREDNIĆ WCZORAJSZE SPADKI I CIERPLIWIE CZEKAM ,NIE SPRZEDAŁEM -NIE STRACIŁEM -PROSTA ZASADA A ŻE SPADŁY TO I WZROSNĄ,NIEDŁUGO INFO ZRESZTĄ SPÓŁKA Z PRZYSZŁOŚCIĄ NIE PANIKOWAC I PŁAKAC JAK BABY,TRZEBA BYC TWARDYM I MIEC JAJA ZE STALI ,JAK TEGO NIE ROZUMIECIE ZBIERAJCIE ZABAWKI I POŻEGNAJCIE SIE Z GIEŁDĄ-NIE JEST DLAWS,TUTAJ NIE TYLKO SIE ZARABIA....MIŁEGO WIECZORU-JUTRO BĘDZIE LEPIEJ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NFPL 4,17% 0,25 2022-11-30 13:13:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.