Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  41,90 zł , zmiana od tamtej pory: -4,06%

NIE ODDAWAĆ ZA PÓŁ DARMO - GRUPA

Zgłoś do moderatora
Panowie nie oddawać akcji za pół darmo, podobnie zrobiły już fundusze. Może zwiążemy jakieś nieformalne porozumienie akcjonariuszy mniejszościowych i pokażemy im, że nie mogą robić wszystkiego co im się podoba w spółce. Kto chętny ? Proszę o info na: poszkodowani.akcjonariusze@gmail.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BSCDRUK -0,25% 40,20 2020-04-24 15:29:49