Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 70,86%

Nie ma najmniejszego ...

Zgłoś do moderatora
Nie ma najmniejszego sensu skakać sobie do oczu, z powodu pisanych tu różnych opinii. Wiadomo, że wszyscy, którzy kupili powyżej 1,8 - oczekują wzrostów. Sytuacja jest trudna. Z obserwacji można było zauważyć, że ktoś inteligentnie opróżnia wory., i wiesza na hakach coraz niższych. Bez straszenia wychodzi na to, że rzeczywiście mogą te akcje rozmienić złotówkę. A to dla gorącego pieniądza tu zainwestowanego - dintojra. Złodzieje z ich naczelnym hersztem, tworzą i mają jako pierwsi informacje, stąd ogrywają ludzi w imię i zgodnie z prawem i sprawiedliwością . Nie tylko tu, ale na wszystkich spółkach ee SP w szczególności. Jeżeli Królik, jego znajomki i rodzina, kręci wały i lody na prywatnej spółce, można to zrozumieć, ale okradanie zwykłego obywatela poprzez ,, prawe i sprawiedliwe ,, roszady wałowe - wskazuje na jedno - że nie ma w Kraju władzy, tylko sami szmuglerzy, paserzy, hochsztaplerzy przemytnicy i złodzieje grosza publicznego, którzy dla niepoznaki sypią ryżem plebsowi w oczy - a sami zagarniają krocie. Każde w ten sposób sypnięte ziarnko ryżu ciemnocie, zaraz wróci do gołębiarzy podwójnie, w wyniku inflacji, a przez to wzrostu kosztów utrzymania w ogóle. Cyt..,,bo gdy brakuje w kraju władzy, nie są bezpieczni nawet zbóje, bo dwóch jednemu, a dwóm wielu, zdobyte łupy odejmuje !..,, Banan - to banan.
  • Nie ma najmniejszego ... Autor: ~Szymon-K

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -0,33% 2,99 2021-01-25 11:20:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.