Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,55 zł , zmiana od tamtej pory: 223,37%

NIE ma kontroli w AB, to najlepsza spółka w branzy

Zgłoś do moderatora
Wobec nieprawdziwych informacji na forum - firma wprost mówi o braku kontroli a wszystkie do tej pory potwierdziły prawidłowość rozliczen. A pamiętam ze tych kontroli była cała masa i przetrzepali ich od góry do dołu. To jedno. A komputronik na pewno był klientem bo maja ich ponad 16000. Wszystko maja ubezpieczone wiec ja śpię spokojnie i zwiększam pakiecik
  • NIE ma kontroli w AB, to najlepsza spółka w branzy Autor: ~Abc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ABPL 4,09% 47,05 2022-05-20 16:36:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.