Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,02 zł , zmiana od tamtej pory: -20,77%

Nie ma co się zastanawiać nad zyskiem kilku mln

Zgłoś do moderatora
Dajcie tu dobrego pracesa z &^%$&^ a zysk będzie potężny a spadkowcy znikną z tego forum lub będą naganiali na wzrosty. Wszyscy zejdą z haków, naktórych wiszą. Fima ma potężne możliwości. Potrzeba tylko dobego managera który zrewiduje zatrudnienie i usunie martwe dusze, które nie wnoszą nic doustawi finansowanie dochodu, będzie miał przebicie i ustawi finansowanie inwestycji. Moic drodzy, PKPC to nie jest jakaś "fly by night" firma. Tu są ogromne możliwości przy dobym zarządzaniu ! Nie wiem jak Wy ale ja już nawet nie czytam postów forumowiczów, którzy starają się straszyć i uważąją się za baaaaaaaardzo mądrrych itd. Jestem spokojny i wiem, że niebawem zejdę z haka i będę liczył zyski.
  • Nie ma co się zastanawiać nad zyskiem kilku mln Autor: ~Observer

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKPCARGO 1,45% 11,90 2022-05-18 17:03:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.