Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,02 zł , zmiana od tamtej pory: 24,42%

Nie ma co liczyć na KPO przynajmniej do połowy 2022

Zgłoś do moderatora
Potem przetargi,uprawomocnienie itd.. łopatę wbiją 2023r jeśli ktoś tego nie wie to znaczy że mało się orientuje w beznadziejej sytuacji w PLK. Właśnie jest w trakcie konferencja PLK w Zakopanem i miny uczestnikow nie tęgie. W kuluarach wszyscy mówią że ruszą się przetargi nie wcześniej niż 2023!!! Przyszy rok to będzie zapaść w branży. Ty CE powiedz ile jest przetargów obecnie na PLK tylko nie ściemniaj! Jest taka bieda że startuje do postępowania po 10-17 wygłodniałych firm!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TORPOL 1,25% 16,20 2022-05-20 17:04:53