Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,20 zł , zmiana od tamtej pory: -26,56%

nie idzie tu kupic powaznej ilosci akcjii

Zgłoś do moderatora
wszystko pochowane od 5 -10 zl w arkuszu. Jak pojawia sie zlecenie to zaraz przebudowuje si koszyk na S i zlecenia ida wyzej. Plynnosc na razie zerowa, ale     do czasu
wypisz wymaluj jak na poczatku notowan Livechata. Nikt w niego nie wierzyl a kapitalizacja po 15 zl czyli ca 600 mln wydawala sie kosmiczna a teraz 1,3 mld i jest to chyba jedyny kandydat np do Googla albo Facebooka z Polskich firm a na pewno z GPW

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VENTUREIN 0,00% 2,35 2021-10-21 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.