Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,50 zł , zmiana od tamtej pory: -6,72%

nie dokońca rozumiem dlaczego bank ma oddawać coś na co zgodził się

Zgłoś do moderatora
frankowicz ?

uczciwiej by było gdyby bank oddał całą kwotę a klient nieruchomość na którą zaciągnął w banku kredyt , skoro kredyt był nie ważny to zakup nieruchomości nie byłby możliwy , czym innym jak indeksacją jest oparcie kredytu o stopę % w złotych bez przeliczania na walutę ?
kiedy przez krótką chwilę frank taniał wszyscy byli szczęśliwi a bank otrzymywał mniej złotych , ale taka sytuacja jednak była

pacta sunt servanda ---- dziwne , że sądy nie znają tej maxymy a to podstawa całego prawa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PKOBP -0,20% 34,98 2020-01-21 17:01:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.