Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,70 zł , zmiana od tamtej pory: -26,57%

NIE DAWAĆ SIĘ BO TO MUSI ODBIĆ

Zgłoś do moderatora
TRZYMAĆ NIE SPRZEDAWAĆ ROBIĄ Z NAS WARIATÓW DOBRE INFA ZWAŁA GIEŁDA NA ZIELONO ZWAŁA GIEŁDA NA CZERWONO MEGA ZWAŁA . JAK MYŚLICIE DLACZEGO ......... ONI CHCĄ SKUPIĆ NAJTANIEJ JAK NAJWIĘCEJ AKCJI TO NIE JEST ŻADNE UBIERANIE TYLKO TANI SKUP. PRZETRWAJĄ NIELICZNI SAM NIE WIEM CZY WYTRZYMAM JESTEM W PLECY STO PIĘĆDZIESIĄT TYSI. ZROBILI NAS WSZYSTKICH NA MIĘKKO ALE JAK Z NIMI WYGRAĆ JAK ONI GRAJĄ NIE SWOIMI PIENIĘDZMI . NIE MAJĄ STRACHU NIE MAJĄ STRAT NIE MYŚLĄ ILE STRACILI TAK JAK MY. NIE SPRZEDAWAĆ NIE KUPOWAĆ TYLKO CZEKAĆ. ONI TEŻ SZEFOM KIEDYŚ MUSZĄ POKAZAĆ ZYSKI ŻEBY DOSTAĆ PREMIE NA WACIKI.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS -3,15% 4,92 2017-10-19 10:45:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl