Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,10 zł , zmiana od tamtej pory: 66,20%

Nie_dajcie_sie_trolom.

Zgłoś do moderatora
Jeśli przy tak niesprzyjającym rynku pozbywając się akcji nie wywołali spadku kursu, to znaczy, że zostali już naprawdę tylko racjonalnie myślący. Zauważyliście, że 90% postów pochodzi od tych samych osób, ten zrzut ponad 2k akcji był aktem rozpaczy i zrobiła się cisza. Nie grajcie w ich grę i nie wystawiajcie akcji na sprzedaż bo odkupią nisko i mogą znów zaniżać. Spółka ma sporo gotówki na koncie, każda ich gra generuje zyski a za miesiąc dojdą konsole GSS i Winter Survival i DLC Shady Deals, który wprowadza dodatkowy game play. Aktualny poziom kursu to jakaś kpina, która spółka z NC może pochwalić się takim hitem jak GSS? Analizujcie twarde dane a forum bankiera sobie odpuście, takiej negatywnej nagonki już dawno nie widziałem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRAGOENT 5,82% 60,00 2023-01-27 16:47:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.