Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,44 zł , zmiana od tamtej pory: -26,17%

Nie dajcie się nabrać Naganiaczom na spadki,bo zostaniecie goli

Zgłoś do moderatora
tak jak ja sprzedałem ze stratą , a wystarczyło nie czytać forum i czekać ,ale człowiek nie wytrzymał po takich ilościach postów pana.... nie tej kur&&&wy.Piotra najlepsza kara dla ciebie to cw&&&elownia tam bym się nauczył pokory
  • Nie dajcie się nabrać Naganiaczom na spadki,bo zostaniecie goli Autor: ~Błąd

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SIMFABRIC 0,00% 11,40 2022-05-16 13:26:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.