Forum Giełda +Dodaj wątek

Nie czekam na 1-1,2. max 0,5

Zgłoś do moderatora
99 % tygodniowych szczekaczy którzy przypadkiem obkupili się po 3 zł ake dlaczego to zrobili to już żaden nie wie, bo tak bo inni kupowali a dwóch domorosłych wróźbitów wieszczy 5,10 a nawet 20-30 zł. Niestety kolejna spóła na nc którą trzeba żegnać. Samo bez przyczyny nie rośnie 1000%. Popierduchy znaFców że perspektywy że rynek duży i kupuj przyszłość wkładamy między bajki. Nic ale to nic nue zmieniło się w planach sp. i w tych sprzed 3 lat i tych teraz, więc owieczki fundujecie komuś dostatnie życie ryzykując swoje zaskórniaki. A teraz jazda mędrcy wróżyć z fusów dlaczego aktualna cena nijak ma się do wartości spóły.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -4,55% 0,25 2023-06-05 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.