Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,20 zł , zmiana od tamtej pory: 200,00%

nie chce spadać, czy na pewno urośnie?

Zgłoś do moderatora
Główni akcjonariusze:
Jakub Kurbiel- prezes-chyba? główny strateg informat:
udziały:- Networds
-MC Systems
-Examobile
Błasiak Maciej:
-Bioerg
_Erg
-ZTS

Do Examobile wrzucono jakieś aktywa, chyba śmieciowe, skoro tyle aktywów przynosi przychód zbliżony do zera.
Jeśli będzie miała miejsce emisja, to przychody gwałtownie wzrosną, a ludzie kupią akcje.

Nie widzę żadnego przywiązania głównych akcjonariuszy do spółki. Po emisji akcji każdy może się udać w stronę swoich interesów. Dlaczego miałby się zajmować cudzymi interesami, a nie swoimi?
 
Tak myślałem, żeby iść do firmy i zapytać. W końcu z ulicy Piastowskiej do Wapienickiej można przejść piechotą. Ale jakiej oczekiwać odpowiedzi?
Nie będę pytał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 1,54% 6,60 2021-06-11 16:44:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.