Forum Giełda +Dodaj wątek

...........NICOLAS GAMES SA - zapisy na akcje serii L...........

Zgłoś do moderatora[18-10-2011 16:55] NICOLAS GAMES SA - zapisy na akcje serii L
________________________________________

18.10. Warszawa (EBI) - Nr: 44/2011

Zarząd Nicolas Games S.A. informuje, że w Monitorze Sądowym i Gospodarczym w dniu 18 października 2011 r. (Nr 202/2011 poz. 13238) zostało opublikowane ogłoszenie o publicznej ofercie objęcia akcji serii L Nicolas Games S.A. (treść ogłoszenia w załączeniu). Cena emisyjna jednej akcji serii L została ustalona na poziomie 0,15 zł. Termin przyjmowania zapisów na akcje planowany jest na okres od 07.11.2011 r. do 18.11.2011 r.

Jednocześnie Zarząd Nicolas Games S.A. przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu formularz zapisu na akcje zwykłe na okaziciela serii L.

Ogłoszenie oraz formularze w formacie doc oraz pdf można pobrać ze strony Spółki pod adresem http://www.nicolasgames.pl/#/corp_docsPodstawa prawna:

§3 ust. 1 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

kom ebi zdz/
..........Kto pierwszy ten lepszy......


STARTUJCIE........bo może braknąć.....:))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NICOGAMES 0,00% 0,01 2015-07-01 16:33:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.