Forum Giełda +Dodaj wątek

nic z tego dobrego nie będzie tu powinien być codziennie nowy raport

Zgłoś do moderatora
bieżący o wygranym przetargu, a tu nic się nie dzieje. wzrost na innych spółkach w ciągu ostatnich 6 miesięcy był nawet 100-150%. Przez następne pół roku będzie takie sranie w banie nic się nie dzieje potem wzrost o 5%, by na następnej sesji albo jeszcze na tej samej był spadek o 20%.


eeeee nie bawię się tak na pohybel z nią ! beznadzieja totalna skończyć z tym gównem i wybrać coś innego

najgorsza moja inwestycja jak do tej pory.

precz !
  • nic z tego dobrego nie będzie tu powinien być codziennie nowy raport Autor: jabu74_-_ekspert

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 4,52% 16,20 2020-05-28 15:55:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.