Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,55 zł , zmiana od tamtej pory: -13,55%

Nic mnie tak nie raduje jak coraz niższy kurs na tej spółce

Zgłoś do moderatora
Ktoś kto kupił akcje na górce 12 października (zaraz po przebiciu oporu) dzisiaj jest już stratny blisko -40% :D
Pięknie, bardzo mnie to cieszy, już nawet sił uśredniać nie macie haha...
No to lecimy na 1,3, ale z Was przegrywy powierzyć swoje pieniądze spółce która nie wydała ani jednej gry która by się dobrze sprzedała xD
  • Nic mnie tak nie raduje jak coraz niższy kurs na tej spółce Autor: ~makabrra

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DDISTANCE 0,75% 1,34 2022-05-18 16:48:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.