Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -2,53%

NGGAMES S.J

Zgłoś do moderatora
Witam,
to mój pierwszy wątek na forum, mam pytanie w sprawie "nowego" aktywa portfelu. Niestety z pewnych przykrych przyczyn muszę sprzedać akcje swojego syna. Ma on 6570 akcji NGG oraz 1131 akcji NGG S.J. O ile pierwsze akcje można wystawić na sprzedaż o tyle te drugie są w tym momencie wyceniane na 0,00zł ( wynik z inwestycji -135,72zł) i nie ma możliwości ich sprzedaży.
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób, mogę "pozbyć" się tego aktywa z portfela?
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 0,00% 0,12 2023-01-27 17:01:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.