Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,78 zł , zmiana od tamtej pory: 23,57%

Newag uznany za najbardziej innowacyjną firmę kolejową w Europie!

Zgłoś do moderatora
20/11/2015

Newag uznany za najbardziej innowacyjną firmę kolejową w Europie!

Taki werdykt wydało międzynarodowe grono ekspertów testujące innowacyjność Newagu podczas pierwszej edycji międzynarodowego konkursu ERCI Innovation Awards. Sądeckie przedsiębiorstwo zostało nagrodzone za pierwszą w Europie polską sześcioosiową elektryczną lokomotywę wielosystemową dla ciężkich składów towarowych. W rywalizacji na nowoczesne technologie pokonał zajmujący się infrastrukturą energetyczną i transportową międzynarodowy koncern Alstom.
Swoją nagrodę Newag odebrał podczas targów BCN Railway Transport International Exhibitionw Brcelonie najważniejszej  międzynarodowego  kolejowego  wydarzenia w Europie południowej.

Czytaj więcej: www.sadeczanin.pl
  • Newag uznany za najbardziej innowacyjną firmę kolejową w Europie! Autor: ~Obserwator

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -2,50% 19,50 2021-11-26 17:01:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.