Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,65 zł , zmiana od tamtej pory: -4,44%

New CEO CITI US

Zgłoś do moderatora
"Returns tend to improve with scale in consumer banking, and rivals Bank of America and JPMorgan have supercharged their retail operations with thousands of branches in cities across the country. Citigroup has fewer than 700 branches in just a handful of cities, instead betting on a future of heavily digital banking (...)"

https://www.wsj.com/articles/jane-fraser-is-hitting-refresh-at-citigroup-11614508200

Zmiany na szczycie mogą być jedną przyczyn wstrzymania decyzji wobec kluczowych projektów.
  • New CEO CITI US Autor: ~Maciej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON 1,45% 14,00 2021-06-18 15:22:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.