Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  784,00 zł , zmiana od tamtej pory: -16,45%

Neuca wysoko! Zyski i marże

Zgłoś do moderatora
Neuca spodziewa się, że marża brutto na sprzedaży grupy dalej będzie rosła - poinformował w czwartek prezes Piotr Sucharski. Mimo rosnących kosztów, spółka nie zmienia wewnętrznych założeń finansowych na ten rok. Zarząd wierzy, że rosnąca marża brutto w istotny sposób zmityguje wzrost kosztów.
  • Neuca wysoko! Zyski i marże Autor: ~Neuca

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEUCA -3,39% 655,00 2022-09-23 17:00:19
2022-09-21
Transakcja na akcjach
2022-08-31
Wyniki finansowe
2022-08-26
Zawiadomienie o zamiarze połączenia
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.