Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  789,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,68%

NEU - NEUCA. Czy to już czas na wakacje?

Zgłoś do moderatora
Długoterminowo Neuca znajduje się w trendzie wzrostowym. Od covidowego dołka z marca 2020 trend nawet przyśpieszył. Na wykresie dziennym można zauważyć już jednak oznaki zmęczenia w obozie byków. Od miesiąca Neuca nie może przekroczyć 800 zł. Próby nadal trwają, lecz słabnące wskaźniki nie dają dużych szans na powodzenie... Czytaj dalej i zobacz na wykresie: https://pl.tradingview.com/chart/NEU/nCg4LeXu/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla NEUCA 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NEUCA -3,18% 760,00 2022-07-05 17:00:00