Forum Giełda +Dodaj wątek

Netmedia przejmie Domenomania.pl SA?

Zgłoś do moderatora
Przeglądam te spółki na mniejszym parkiecie i...

DOMENOMAN - wygląda ciekawie i jest mocno tania (ponad 30% niżej od zakupów niedawnego prezesa i 70% taniej niż niedawna emisja), stabilnie działa od 2004 roku, co roku większe zyski i przychody ---> tysiące klientów, których Netmedia potencjalnie mogłaby przekonwertować na swoich klientów...

Stałe umowy z firmami, które posiada DOA pewnie łatwo przenieść na biznes naszej spółeczki.. Co myślicie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.