Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,20 zł , zmiana od tamtej pory: -46,43%

Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło.

Zgłoś do moderatora
Jakiś czas temu informowaliśmy was, że Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala w związku z zakażeniem koronawirusem. Gwiazdor walczył o życie i zdrowie. Stan artysty był bardzo poważny. Żona Krzysztofa informowała media, że jej mąż prosi o modlitwę. Muzyk, mimo że zaszczepił się przeciwko COVID-19, i tak zakaził się wirusem. "Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła" - wyznał.
  • Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło. Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PHARMENA 1,35% 6,00 2022-07-07 13:34:52