Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,50 zł , zmiana od tamtej pory: 11,85%

NAUCZCIE SIE CZYTAĆ INFO I RAPORTY A NIE SŁUCHAJCIE TROLLI

Zgłoś do moderatora
PISAŁEM WCZEŚNIEJ I POWTARZAM KTO NIE CHCE NIECH NIE WCHODZI TU NA FORUM

DLA ZROZUMIENIA NIE UMIECIE CZYTAĆ LICZB JAK WYCENIĆ WARTOŚĆ INFORMACJI O ZYSKU I O TYM ŻE JAK WYBUDOWALI COŚ TO MUSIELI PONIEŚĆ KOSZTY INWESTYCJI . BIORĄC POD UWAGĘ NA JAKĄ SKALĘ SĄ INWESTYCJE ( TRZEBA PONIEŚĆ KOSZTY ) A ZYSKI TERAZ I EWENTUALNE W PRZYSZŁOŚCI TO MEGA ZYSKI . NIE DZIWI MNIE ŻE BEDĄ WCHODZIĆ NA GŁÓWNY PARKIET .
NIE SŁUCHAJCIE TROLLI POZDRAWIAM
  • NAUCZCIE SIE CZYTAĆ INFO I RAPORTY A NIE SŁUCHAJCIE TROLLI Autor: ~Mike

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,67% 15,10 2021-01-25 16:49:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.