Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,07 zł , zmiana od tamtej pory: 38,99%

"NASZYM ULUBIONYM HORYZONTEM INWESTYCYJNYM JEST NIESKOŃCZONOŚĆ"

Zgłoś do moderatora
"NASZYM ULUBIONYM HORYZONTEM INWESTYCYJNYM JEST NIESKOŃCZONOŚĆ" - Warren Buffett.

Pozdrawiam cierpliwych... nagroda będzie adekwatna do upływu czasu... GI wciąż robi porządki i zbiera kapitał... Będzie bardzo dobrze...

Pozdrawiam

Exciter1975
  • "NASZYM ULUBIONYM HORYZONTEM INWESTYCYJNYM JEST NIESKOŃCZONOŚĆ" Autor: ~Exciter1975

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GIGROUP -0,65% 1,49 2022-07-01 14:22:35