Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  36,70 zł , zmiana od tamtej pory: 178,47%

nasza perła nie rośnie

Zgłoś do moderatora
dobrze że przynajmniej nie spada , chyba pora na jsw czuje po kościach, po rsi i adx że idzie odpał , wszak to spółka spekukulacyjna i w każdej chwili mogą zarzucić arkusz zleceń, jak nie zarzucą może to faktycznie porosnąć jak dalece to sie okaże

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
LIVECHAT 0,39% 102,20 2021-01-15 17:00:00