Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Nasz wielki przyjaciel z za wielkiej wody.

Zgłoś do moderatora
"Wielki wódz Inczuczuna,
Mieć nad głową wielka łuna.
Taki wielki umysłowiec z niego być.
Ciągle knuć kombinować I bez przerwy lamentować
Jakby sobie na tym świecie lepiej żyć"

Ładny tekst piosenki i pasujący do sytuacji.
Chyba zostaliśmy wpuszczeni w maliny, przez "przyjaciół" z za oceanu, bo żeby tyle czasu nie było żadnej informacji ze spółki, to wstyd Panie Gabriel i Panie Gomez. Traktujecie nas akcjonariuszy jak 0.
Skoro ten wasz opatentowany lek jest taki skuteczny, to dlaczego nikt nie jest nim zainteresowany.
Może chociaż na to pytanie dacie odpowiedź. Czy to lek, czy bubel.

pozdro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.