Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  44,80 zł , zmiana od tamtej pory: -67,63%

Następne dobre info - oj coraz to lepiej.

Zgłoś do moderatora
2018-04-01 16:37:58
TOW INFORMACJA DOTYCZĄCA LISTU INTENCYJNEGO DOTYCZĄCEGO NABYCIA NIERUCHOMOŚCI

Zarząd Tower Investments S.A. (,,Spółka") informuje o wygaśnięciu w dniu 31 marca 2018 r. obowiązywania listu intencyjnego dotyczącego nabycia nieruchomości o powierzchni 1,81 ha położonej w Poznaniu, o którym Spółka informowała w raportach bieżących 41/2017 i 69/2017 (,,Nieruchomość"). Spółka prowadzi jednak działania mające na celu komercjalizację potencjalnej inwestycji oraz negocjacje w sprawie warunków ewentualnego zawarcia umowy przedwstępnej zakupu Nieruchomości. W przypadku uzgodnienia zasad realizacji projektu Spółka poinformuje o zawarciu umowy przedwstępnej nabycia Nieruchomości.

Informacja została uznana za istotną ze względu na wartość potencjalnej transakcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT 2,11% 14,50 2021-10-26 14:41:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.