Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,66 zł , zmiana od tamtej pory: 14,64%

nareszcie znalazłem czas trwania poprzedniej apelacji

Zgłoś do moderatora
W sprawozdaniu emitela za 2020 rok czytamy:

"2) W dniu 30 października 2015 roku Emitel wniósł pozew o zasądzenie od Magna Polonia S.A.
na rzecz Emitel kwoty 2.100 tys. zł wraz z ustawowymi odsetkami. Podstawą roszczenia jest
naruszenie zobowiązania do zachowania poufności przez Magna Polonia S.A., związanego z
prowadzonymi w 2012 i 2013 roku przez strony negocjacjami dotyczącymi nabycia przez Emitel
od Magna Polonia S.A. udziałów spółki Info-TV-Operator.
8 października 2019 roku Sąd oddalił pozew w całości, od którego Grupa złożyła apelację 26
marca 2020 roku. Termin rozprawy apelacyjnej nie został wyznaczony."

Dzis juz wiemy ze prawomocny wyrok sadu apelacyjnego w tej sprawie zapadł 28 lutego 2022 roku. Czas trwania apelacji to 23 miesiące. Jesli uzyć teraz analogii to od głównego wyroku emitel zlozyl apelacje 20 grudnia 2021 roku wiec wyrok powinien zapasc prawomocny około listopada 2023. Kto bedzie z Was miał rewelacyjne swieta za rok? Ja czekam i dokupuje, naszczescie mam czas i jeszcze troche gotowki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
06MAGNA 2,20% 4,19 2022-12-01 09:50:06