Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  183,00 zł , zmiana od tamtej pory: -3,41%

Naprawdę nie kumacie arytmetyki na poziomie 1 klasy podstawówki?

Zgłoś do moderatora
Produkcja 2 nowych gier wymaga więcej gotówki niż aktualnie spółka posiada i jest w stanie wygenerować z W3 i CP77, więc wkrótce spodziewam się wiadomości że W4 owszem będzie w 2029 ale CP2 przekładamy na 2031/2032.

Tym samym w/w produkcja wciągnie całość generowanych CF, więc aktualna wycena metodą DCF wygeneruje wynik 20-30 zł za akcję i będzie moment decyzyjny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDPROJEKT -5,69% 176,76 2021-04-16 17:04:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.