Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,74 zł , zmiana od tamtej pory: -51,87%

NanoGroup dokonuje kolejnego zgłoszenia patentowego - nanocząstka działa

Zgłoś do moderatora
http://biznes.interia.pl/gieldy/news/nanogroup-dokonuje-kolejnego-zgloszenia-patentowego,2559617,4632

epirubicyna jest szeroko stosowana, jesli potwierdzi sie w kolejnych badaniach, że cząstka nano bedzie poprawia jej skutecznosc -> bedzie tutaj naprawde dobrze

+ cieszy, że idą zgodnie z harmonogramem z ipo
  • NanoGroup dokonuje kolejnego zgłoszenia patentowego - nanocząstka działa Autor: ~janng

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP 28,57% 1,80 2019-12-10 11:14:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.