Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,64 zł , zmiana od tamtej pory: -2,41%

Najwyższy czas na korektę w krótkoterminowym trendzie spadkowym

Zgłoś do moderatora
Najwyższy czas na korektę w krótkoterminowym trendzie spadkowy do górnej linii trendu wzrostowego. Stawiam na 2 warianty A - szybko korekta i B - dojście do środka kanału zejście jeszcze niżej co poprawi efekt spadku na RSI i dojście do górnej granicy trendu spadkowego. Wersja B wydaje się bardziej ryzykowna. Zobacz na wykresie: https://pl.tradingview.com/chart/OPL/miQXstaX/ 

Więcej analiz, wiadomości i wskaźniki dla ORANGE 

  • Najwyższy czas na korektę w krótkoterminowym trendzie spadkowym Autor: ~kardob

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -4,00% 6,48 2020-10-26 11:45:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.