Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -8,88%

Największa perła GPW polecana przez ObserwatoRa

Zgłoś do moderatora
Czyli RANK PROGRESS.
RNK ma C/WK na poziomie 0,2 przy C/Z 1,6.
Czyli jak to ObserwatoR napisał- kupujemy euro za złotówkę :)
Spółka działa w obszarze nieruchomości, a jej aktywa są niedowartościowane.
Spolkę jeszcze nie dotknęła hossa deweloperki i jej potencjał wzrostu to jakieś 500% do wartości godziwej, a 1000% do realnej.
Ostatnio Plaza miała rajd, a jej wk i c/z są ujemne, więc pomyślcie co tutaj dopiero może się dziać.
Tyle fundamentów.
Co do techniki, to od dłuższego czasu trwa akumulacja, na co wskazuje współczynnik a/d. Właśnie mamy wybicie z 3 miesięcznej konsolidacji, górą, na wysokich obrotach, a wiadomo co to oznacza.

Aktualny kurs 2,96zl, WK to 12zl, realna, niezaniżona to 15zl.
Powyżej 4zl wejdzie w spółkę zapewne wiele funduszy, a przy kwocie 6zl zauważy ją pewnie ulica i wtedy już cena dwucyfrowa to kwestia dni.

Podaje typ ObserwatoRa, bo może nie wszyscy go widzieli, a wiadomo, że lepiej wcześniej otworzyć potencjalną pozycję niż później.

Nie mam w zamiarach rekomendacji kupna czy sprzedaży, ale zerknijcie na spółkę, bo wg mnie mega warto.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
3RGAMES 0,50% 0,80 2021-12-03 13:29:15