Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,80 zł , zmiana od tamtej pory: -21,08%

NAJWAŻNIEJSZE W RAPORCIE ! CZEMU TU BĘDZIE +300% CZYTAĆ

Zgłoś do moderatora
UNILABGAM w 3Q miał dwie premiery na wszystkie platformy sama gra „Tails of Iron” ZAROBIŁA W 10 DNI PONAD 2 mln. !
Cytat: szacuje, iż w ciągu pierwszych dziesięciu dni od dnia premiery gry „Tails of Iron” („Gra”) tj. od dnia 17 września 2021 roku do końca dnia 26 września 2021 roku, sprzedaż Gry wyniosła ponad 45.000 sprzedanych egzemplarzy, co przełożyło się na ponad 2 mln.
Zysk za 3Q to zaledwie 13 dni sprzedaży TOI oraz 65 dni sprzedaży ELDEST SOULS
Nie ma co się sugerować STEAM ponieważ to nie całą połowa zysków reszta to inne platformy.
4Q gry już będą sprzedawać się przez całe 3 miesiące do tego odbyła się premiera gry ROKI na platformy nowej generacji.
Po premierach nowych gier gra ROKI w 3Q odnotowała znaczy wzrost sprzedaży.

UNILABGAM w 3Q zysk 2,8 mln.
DRAGOENT w 3Q zysk 2,7 mln.
Kapitalizacja UNILABGAM 27 mln.
Kapitalizacja DRAGOENT 73 mln.

DRAGOENT jest 3x droższą spółką z jedną grą na jedną platformę.

Dnia 29 lipca 2021 r. miała miejsce premiera „Eldest Souls” – gry z gatunku RPG boss-rush – w wersji na PC oraz PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch. Tytuł został bardzo pozytywnie przyjęty przez graczy oraz media, zdobywając wysokie oceny w wielu wiodących serwisach, takich jak IGN, Screen Rant, Tom's Guide. Jednocześnie gra zdobyła wysoką popularność u kilku czołowych światowych influencerów oraz wielu mniejszych.
 
27 lipca 2021 r. Spółka zawarła kolejną umowę na produkcję gry ze studiem Odd Bug Studio Ltd. z siedzibą w Manchesterze w Anglii. Odd Bug Studio Ltd jest odpowiedzialne za produkcję gry „Tails of Iron”. Na podstawie zawartej umowy Odd Bug Studio Ltd. stworzy kolejną grę, która zostanie wydana przez Spółkę. Spółka będzie współfinansować produkcję nowej gry oraz jej marketing. Zawarcie umowy stanowi potwierdzenie satysfakcjonującej współpracy stron oraz obustronną wolę zacieśnienia i kontynuowania tej współpracy.

17 września 2021 r., „Tails of Iron” - gra przygodowa RPG z gatunku soulslike, została wydana na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One i Nintendo Switch. Tytuł spotkał się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród graczy (aktualna ocena użytkowników Steam wynosi 92%) jak i mediów, osiągając najwyższe oceny w historii Spółki. Gra cieszyła się także dużym zainteresowaniem wśród influencerów i streamerów z całego świata. Materiały wideo uzyskały 5 mln wyświetleń, a na platformie Twitch odnotowano 7000 godzin transmisji nadawanych przez 1225 unikalnych streamerów. Zarząd Spółki na podstawie raportów od platform dystrybucji cyfrowej PC oraz konsolowych, a także zgodnie z raportem bieżącym nr 13/2021 z dnia 30 września 2021 r. szacuje, że w ciągu pierwszych dziesięciu dni od dnia premiery gry „Tails of Iron”, tj. od dnia 17 września 2021 r. sprzedaż wyniosła ponad 45.000 sprzedanych egzemplarzy, co przełożyło się na ponad 2 mln zł przychodu ze sprzedaży odnotowanego przez Spółkę. Wskazana kwota uwzględnia prowizje na rzecz platform dystrybucji oraz CI Games S.A. Spółka szacuje udział przychodów ze sprzedaży pomiędzy platformami PC na poziomie 48% oraz z konsol na poziomie 52% w ww. okresie.
Zarząd Spółki pozytywnie ocenia wyniki osiągnięte przez grę „Tails of Iron”. Sprzedaż tego tytułu była o 40% wyższa w porównaniu do „Eldest Souls” w ciągu pierwszych 10 dni od premiery. Przychody ze sprzedaży „Tails of Iron” w okresie do 30 września 2021r były wyższe od przychodów z gry „Eldest Souls” na co wpływ miała sprzedaż na platformach konsolowych.
W III kwartale 2021 roku odnotowano znaczny wzrost sprzedaży gry „Röki”. Spółka podpisała nowe umowy dystrybucyjne na PC z Humble Bundle. Gra została portowana na kolejne platformy i
29 października 2021 r. „Röki” trafiła na konsole nowej generacji (PS5 i Xbox Series X) w rozdzielczości 4K, zdobywając uznanie krytyków (uzyskując m.in. 8,5/10 punktów od PlayStation Lifestyle) i prezentację w wiodących serwisach takich jak IGN czy The Gamer.
Gra zdobyła również dwie kolejne nagrody w konkursie Develop Star Awards w kategoriach „Best Narrative in a game” i „Best Micro-Studio”.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM 1,78% 17,20 2023-02-06 12:58:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.