Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,20 zł , zmiana od tamtej pory: -7,33%

Najnowsza umowa

Zgłoś do moderatora
Z tego co szukałem i czytałem, to wydaje mi się, że umowa dotyczy zacisku stworzonego przez Jana Rogowskiego i Macieja Brzezińskiego. Prawa do tego patentu ma Jitmed spółka z o.o. Na podanej poniżej stronie można zobaczyć w jakich krajach jest to opatentowane rozwiązania. Niestety nie znalazłem szczegółów dot. badań klinicznych.
https://patents.google.com/patent/EP3125780B1/pt-pt
  • Najnowsza umowa Autor: ~nikt
  • Re: Najnowsza umowa Autor: ~Michałek74

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDINICE -1,38% 21,50 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.