Forum Giełda +Dodaj wątek

Najlepszy kwartał od trzech lat

Zgłoś do moderatora
Według strony internetowej iławskiej firmy RSY S.A., jej misją jest zaspokajanie potrzeb i oczekiwań producentów oraz użytkowników pojazdów, maszyn i urządzeń w obszarze ich produkcji i eksploatacji. Opublikowane wyniki pokazują, że miniony kwartał nie oznaczał dla tej spółki zniżkowej tendencji przychodów i zysku:

http://www.debiutync.pl/homepage/newconnect24/12927-najlepszy-kwartal-od-trzech-lat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RSY -3,57% 13,50 2020-07-02 10:18:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.