Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  50,94 zł , zmiana od tamtej pory: 29,92%

Najlepszy bank do inwestycji

Zgłoś do moderatora
Uważam że ten bank jest najlepszy pod inwestycje i przyszłe dywidendy. Pomimo tego że p. Minister S. Bzdurzy że perły narodowe nie powinny dzielić się zyskiem to tutaj w rękach państwa poprzez PZU i pfr mają 32 procent.
Dywidenda będzie wypłacana i zostanie zatrzymana w PZU.
A my również na tym skorzystamy.
  • Najlepszy bank do inwestycji Autor: ~Prof

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PEKAO -2,88% 66,18 2021-01-15 17:04:01