Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,35 zł , zmiana od tamtej pory: -40,59%

najlepiej napisać leszcz dawca kapitału itp

Zgłoś do moderatora
obserwowałem tą społke przed okresm świątecznym ponieważ okres zimy dla intersportu mimo słabych wyników przekładał się na wzrost pisałem o 50% wzroscie byłem tez tutaj przed euro kupione miałem po 1,35zł-1,37zł juz dokłądnie nie pamiętam jednak nie udało mi sie sprzedac na gorce i poszło po 3,5 stop loss teraz gdy kupiliście na "gorce" leca wyzwiska ktos odgrzał mojego starego kotleta i zaczeła sie nagonka pokazcie mi swoje typy wymienimy zdania itp niz wiczne oczernianie jesli nie jesteś z kimś w 4y oczy tu chyba siedza sami gimnazjalisci co maja dostep to ojca konta tak musiało byc ze zrobi powrót musza byc mocne fundamenty do stabilnego wybicia jesli wgl patrzyliscie na wykres i wiecie oco mi chodzi i co widze??

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERSPPL -4,52% 0,80 2023-05-31 12:36:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.