Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,42 zł , zmiana od tamtej pory: 43,26%

Najgorsze przed akcjonariuszami

Zgłoś do moderatora
Getin powoli powoli będzie wchodził w stan uśpienia czyli małych obrotów i małego zainteresowania(marazm) a tego inwestorzy nie lubią najbardziej.Taki obrot spraw potrwa az do sierpnia.Wtedy następne wyniki.Na dzień dzisiejszy 110 mln kapitałów własnych przy 80 mln kapitalizacji.Na spółce zostaną ci którzy maja czas cała reszta odfrunie gdzie indziej tam gdzie większa zmienność i dużo większa skala biznesu.Powrót do korzeni czyli w przytłaczającej większości czasu nuda oraz duza zmienność w krótkim odstępie czasowym kiedy nadejdzie odpowiedni moment.Już teraz po wypłacie dywidendy spółka dla typowych książkowych inwestorów a nie spekulantów.Kupić i zapomnieć przynajmniej na 2 miesiące chociaż należy pamiętać ze cicha woda brzegi rwie bo widać po zleceniach ze cały czas akcje są zbierane przez ten sam podmiot który robił to przed dywidenda.Reasumując jeżeli jesteś porywczy i lubisz duże wahania kursowe w krótkim odstępie czasowym to idź gdzie indziej bo to nie jest spółka dla ciebie jeżeli natomiast masz charakter zbieracza grzybów to w mojej opinii warto tu siedzieć i systematycznie po cichu nachylac się i zapełniać koszyczek.Dzisiaj sesja przełomowa ponieważ Ukraina przełamała impas strat i przechodzi na zielona stronę z praktycznie wyzerowanym licznikiem ale wyrobiona reputacja i znana marką.Można powiedzieć ze to swego rodzaju startup.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -0,33% 0,61 2023-12-04 16:48:48