Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,32 zł , zmiana od tamtej pory: -27,83%

Najczęstsze objawy koronawirusa, nowe symptomy COVID-19

Zgłoś do moderatora
Wśród pewnej grupy pacjentów zakażonych SARS-Cov-2 do końca pierwszego tygodnia objawów choroba może przejść w ciężkie oskrzelowe zapalenie płuc i niewydolność oddechową. Progresja ta związana jest ze wzrostem poziomu cytokin prozapalnych (tzw. burza cytokinowa), w tym Il-2, Il-6 oraz czynnika martwicy nowotworów α. Najgroźniejsze choroby współistniejące, których objawy najczęściej przyczyniają się do zgonu u chorych na koronawirusa to: choroby układu krążenia, cukrzyca, przewlekłe choroby układu oddechowego, nadciśnienie tętnicze, otyłość i nowotwory.

https://www.zwrotnikraka.pl/najczestsze-objawy-koronawirusa/ 
  • Najczęstsze objawy koronawirusa, nowe symptomy COVID-19 Autor: ~wuj

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 3,42% 8,17 2022-01-19 09:13:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.