Forum Giełda +Dodaj wątek

Najbliższa przyszłość.

Zgłoś do moderatora
Witam

Jak myślicie jak się zachowa kurs w najbliższych dniach, tygodniach? To, że spółka ma perspektywy to nie ulega wątpliwości ale podczas ostatnich wzrostów nalazło się mnóstwo spekuły i ta rozczarowana w ostatnich dniach wysypuje się na ostro. Ciekaw jestem kiedy podadzą jakieś nowe info...

P.S. Proszę nie piszcie, że przeszliście na taką, a taką spółkę i zaraz odpał będzie. Ani Eonet, Nanotel. Ebc, Opennet itd mnie nie interesuje.

Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 6,67% 0,29 2022-01-25 12:32:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.